Křest mimořádného čísla Filosofického časopisu

Zveme vás na slavnostní křest mimořádného čísla Filosofického časopisu věnovaného československému individualismu meziválečného období!
Publikaci laskavě pokřtí doc. Milan Znoj, šéfredaktor Filosofického časopisu.
* * * * * * * *
Kolektiv autorů tvořený ostřílenými i docela čerstvými akademiky či studenty v nedávné době pod vedením doktora Jakuba Chavalky připravil unikátní anglickou publikaci s názvem The Spectres of Selfhood: The Philosophy of Individualism in the Interwar Czechoslovakia. Ta vyšla jako mimořádné číslo prestižního Filosofického časopisu.
Křest za účasti editora, autorů, překladatelů a všech vzácných hostů proběhne 12. října od 19 hodin v prostorách Pražského kreativního centra (Skautský institut) (Staroměstské náměstí 4/1) v místnosti Studio.
Zveme vás ke krátké úvodní přednášce, občerstvení a dobrému pití! Po křtu se přesuneme do naší tradiční „studovny“ v Café Kamzík (Kamzíkova 558/8).
Úterý 12. října 2021
od 19:00